> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wróżka Luna - tarot

Luna - Wróżka z pasją i otwartością na ludzkie problemy. Dzięki stosowaniu nowatorskich układów Tarota, może odnaleźć właściwe rozwiązanie w niemal każdej sprawie. Umiejętne wyciąganie wartościowych wskazówek, niejednokrotnie przyczyniło się do szczęśliwego zakończenia ludzkich dramatów. Wróżka Luna zainteresowanie kartami wyniosła z domu rodzinnego. Od wczesnych lat życia obserwowała babkę kabalarkę i ciotkę, która łączyła znajomość kart tarota z darem przewidywania przyszłości. Szybko pojęła, że karty to coś więcej niż tylko obrazki. To drogowskazy, które niewłaściwie odczytane mogę sprowadzić na niewłaściwą drogę.

Przez kilka lat, pomimo wrodzonego daru, wzbraniała się przed obraniem drogi krewnych. Jednak odejście babki stało się dla Niej przełomem, który uaktywnił Jej uśpiony dar. Dłużej nie mogła go odrzucać. Dlatego zmodyfikowała podstawowe zasady układania kart Tarota aby otrzymać bardziej precyzyjną wizję przyszłości. Powiązała go ściśle z ruchem gwiazd i układem planet. Jedyny wymóg to dokładne pytanie z Twojej strony oraz data urodzenia. Jeśli zależy Ci na postępie, pozbyciu się kłopotów, fachowym doradztwie to jest odpowiedni przewodnik po świecie ezoteryki i arkanach magii.

Witaj, jeśli jesteś na tej stronie to znaczy, że potrzebujesz wsparcia. Ja jestem na tej stronie aby Ci go udzielić. Moją mocą jest czytanie skomplikowanych układów kart tarota i właściwa ich interpretacja. Wskażę Ci możliwości oraz niebezpieczeństwa. Pomogę wykorzystać pierwsze i uniknąć drugich. Nie ukrywam, że duchowość jest mi najbliższa, dlatego najlepiej doradzam w sferze uczuć. Jeśli masz problemy w związku pomogę Ci je rozwiązać. Jeśli doskwiera Ci samotność podpowiem co zmienić w Twoim życiu aby przyszło szczęście.

Wyślij: LUNA pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-08

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)