> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wróżka Lorena - astropsychologia, tarot

Swój związek z Ezoteryką rozpoczęła wiele lat temu - odkryła wówczas, że Jej intuicja jest praktycznie nieomylna. Wszystkie prognozy jakie wystosowała sprawdzały się bardzo szybko. Jej motto życiowe: "Nie oceniać ludzi i sytuacji po pozorach" – jest bardzo wrażliwa na punkcie zbyt pochopnego opiniowania, zawsze bardzo drobiazgowo sprawdza każdy problem by niczego nie przeoczyć.

Zanim jednak zaczęła pracować z ludźmi, wiele czasu poświęciła analizie planet. Samodzielnym wysiłkiem zgromadziła profesjonalny sprzęt do obserwacji gwiazd. Te doświadczenia dały jej ogromną wiedzę na temat zależności pomiędzy kosmosem, a tym co dzieje się w życiu człowieka. Fenomen Loreny polega na tym, że działa ona w obszarze Astro-psychologii, a zatem łączy swoją wiedzę z tych dwóch obszarów i dodatkowo uzupełnia ją, analizą kart Tarota.

Karty stały się dla niej nieodzownym elementem życia. Jest specjalistką szerokiego zakresu – pomaga ludziom w najróżniejszych sprawach: od miłości, poprzez zdrowie, po finanse. Jeśli znalazłeś się na rozstaju dróg, nie wiesz co będzie dalej z Twoim życiem, nie masz pomysłu jak wyjść z kłopotów, obawiasz się czegoś, jak najszybciej skontaktuj się z Wróżką Lorena. Po rozmowie z Nią wszystko stanie się dla Ciebie o wiele bardziej klarowne.

Wyślij: LORENA pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-06

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)