> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wróżka Anna - tarot, numerologia

Wróżka Anna to niezwykłe odkrycie ostatnich lat. Swoim potężnym darem została obdarzona po skończeniu 30 lat. Jest perfekcjonistką w sferze pieniądza – wielu zamożnych ludzi odniosło sukces właśnie dzięki niej. Nie ma przed nią żadnych tajemnic w kwestii tego jak przyśpieszyć awans, zdobyć fortunę, czy najzwyczajniej poprawić swoją sytuację materialną. W oparciu o analizę kart Tarota i numerologię, każdej osobie przygląda się bardzo indywidualnie, co pozwala jej podpowiedzieć jakimi środkami osiągnąć upragniony cel, ostrzega przed zagrożeniami dla portfela. Z jej rad korzystają i maklerzy, właściciele wielkich firm, jak i zwykli ludzie, którzy pragną podnieść standard swojego życia. Wyznaje zasadę, że nic nie jest dziełem przypadku. Data urodzenia, imię i nazwisko określają charakter i osobowość.

Dzięki dokładnej alalizie liczby urodzenia potrafi odkryć nawet najgłębiej zepchnięte do podświadomości  przeżycia, które nie pozwalają na rozliczenie się z przeszłością i hamują rozwój osobisty. Skrupulatna analiza numerologiczna pozwala jej przewidzieć przyszłe zdarzenia, a interpretacja rozkladu Tarota, ktorą nierzadko się wspiera podpowiada jak najlepiej wykorzystać drzemiący potencjał.

 

Wyślij: ANNA pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-01

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)