> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Kabalistka Bina - kabała, numerologia, rytuały

W kabale Bina oprócz zrozumienia oznacza również żeńską zasadę w świecie. W kabalistycznym Drzewie Życia jest trzecią z dziesięciu sefir. To jej kabała przypisuje początek i źródło neszama, czyli "świętej duszy". Bina jest to także określenie oznaczające zrozumienie oraz inteligencję. Właśnie dlatego ta wróżka przyjęła takie imię. ZAJMUJE SIĘ PRZEPOWIADANIEM PRZYSZŁOŚCI ZA POMOCĄ KABAŁY od ponad 21 lat. Jej specjalnością są takie dziedziny życia – jak miłość i rodzina. Ma także zdolności jasnowidzenia. Nie zaniedbuje również nauk ścisłych. Uważa, że liczby w sposób najbardziej jednoznaczny i klarowny określają ludzką osobowość i charakter. W oparciu o nie stawia kabałę i to dopiero pozwala jej na diagnozowanie aktualnych problemów i przewidywanie przyszłych. Dzwoniąc lub pisząc do Niej masz komfort psychiczny, że powie Ci prawdę, a przede wszystkim doradzi co zrobić oraz wskaże odpowiednią drogę . Ponieważ wierzy w harmonię i porządek zajmuje się również rytuałami oczyszczającymi. Bez uporządkowanej przeszłości nie można wkroczyć w przyszłość.

Karty i numerologia pomogą odkryć nawet najgłębiej do podświadomości zepchnięte zdarzenia, a odpowiednie rytuały wspomogą rozliczenie się z przeszłością i pozamykanie uchylonych drzwi do pokoi ze złymi wspomnieniami.

Wyślij: BINA na 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-05

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)