> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Doradca intymny Rea - tarot, talizmany, rytuały

Jedna z najbardziej wyrazistych postaci w świecie Astrologii. Jej życiową domeną jest: Rozsądek w równowadze z hedonizmem... W swojej praktyce ezoterycznej, Wróżka REA posługuje się Kartami Tarota i symboliką kamieni szlachetnych (wywodzącą się z Horoskopu Majów). Zaglądając za kurtyny przyszłości, nie cofa się przed niczym. Weryfikuje kilka sfer jednocześnie, szukając pomiędzy nimi zależności. Doskonale zna się na ludzkich słabostkach, pokusach i ukrytych talentach. Wystarczy jeden szczegół dotyczący jakiejś osoby, by przeniknęła Jej myśli i zamiary. Jeszcze się nie zdarzyło, aby Los coś przed Nią ukrył. Jest specjalistą z zakresu partnerstwa i życia erotycznego. Jeśli więc szukasz odpowiedzi na pytanie jak naprawić swój związek, pragniesz sprawdzić wierność drugiej połówki, bądź dowiedzieć się jak podnieść jakość życia seksualnego - możesz Jej śmiało zaufać. Wróżka Rea odpowie na każde pytanie, nawet na to najbardziej intymne.

Możesz liczyć na dyskrecję i profesjonalizm. Pomaga rozniecić żar przygasającego uczucia, Jej  rady uwzględniają indywidualne potrzeby pary, Kupido i Eros są po Jej stronie, potrafi zasugerować najlepsze rozwiązania w pozornie patowej sytuacji. Wskazuje jak otworzyć się na nowe formy doznań i dać pełnię rozkoszy w kontaktach intymnych, tak by obie strony w pełni realizowały się ars amandi. Rea zgłębiła starożytną mądrość Wschodu: Kamasutra, sztuka kochanków z Japonii i jawajskich mistrzów seksu tantrycznego. Dzięki niej żagiew uczucia będzie płonąć trwale i niezmiennie, tak długo jak tego zapragniesz. Ona doskonale wie, jak ważne w związku są obie sfery ta duchowa i fizyczna. Potrafi zachować harmonię i doprowadzić do pełnego pojednania się kochanków. "SpecjalizujE się w szlachetnych kamieniach i horoskopach. Wiedza z zakresu erotyki i psychologii pomaga mi właściwie doradzać wszystkim tym, którzy z przyczyn kulturowych, bądź traumatycznych doznań związanych z surowym wychowaniem we wczesnym okresie dzieciństwa nie potrafią czerpać należytej przyjemności z obcowania z drugim człowiekiem.

Duchowość i cielesność są ze sobą nierozerwalnie związane. Wszelkie próby rozdzielania ich przynoszą jedynie łzy i cierpienie. Dlatego pragnę, aby wszyscy ludzie, których łączy czułość umieli ją sobie okazać nie tylko za pomocą słów, ale i gestów. Czasem wystarczy kilka prostych wskazówek aby przełamać wewnętrzną blokadę i pozwolić sobie na pełnię szczęścia. Pomogę Ci to zrobić."

Wyślij: REA pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-04

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)