> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Doradca Flawia - tarot, kabała, rytuały

Flawia jest otwarta i cierpliwa. W jej ocenie największą wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina. I to właśnie w tej sferze udziela porad wszystkim mającym problemy. Aby uzyskać pełen obraz nigdy nie ogranicza się tylko do jednego rozkładu. Jeśli tarot nie daje jej satysfakcjonujących odpowiedzi radzi się kabały. Pomaga nie tylko za pomocą kart ale też odprawia rytuały oczyszczające. Uważa, że dzieląc najlepiej się mnoży. Dlatego też chętnie udziela wskazówek jak odprawiać rytuały oczyszczające i odblokowujące czakry. A także rytuały zapewniające powodzenie w miłości, szczęście rodzinne a także płodność i dostatek.

Od wielu lat pomagam ludziom zagubionym w pogoni za sukcesem zawodowym, którzy zatracili wewnętrzny spokój i szczęście rodzinne. Karty wskazują mi źródło problemów. Ale nie rozwiązują ich! Uzdrowić każdy może się sam. Potrzebuje tylko motywacji i wsparcia. Moje doświadczenie pokazuje, że umiem go udzielić. Nie rezygnuj. Nie poddawaj się. Walcz o szczęście! Jeśli powierzysz mi swoje troski ja podzielę się z Tobą swoja wiedzą jak przywrócić szczęście i spokój.

Wyślij: FLAWIA pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-02

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)