> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Astrolog Rufin - horoskop indywidualny

Od wielu lat porusza się w świecie Ezoteryki i astrologii. Czyta z Gwiazd, w których zapisane jest więcej niż zwykliśmy sądzić. Specjalizuje się w horoskopach indywidualnych. Przedział czasowy określa jedynie znak zodiaku, który jest bardzo ogólny. Istotne znaczenie ma konkretny dzień oraz godzina przyjścia na świat. Zajmuje się również badaniem oddziaływania Planet. Nierzadko determinują one osobowość człowieka w istotny sposób wpływając na jego zachowanie. W życiu zawodowym spotyka się z różnymi problemami i pytaniami od ludzi. Na wszystkie stara się dawać jasne, konkretne odpowiedzi bez zbędnego upiększania, oraz pomaga w wyborze właściwej drogi. Jest człowiekiem o doskonałej pamięci, posiada zdolność wnikliwej obserwacji stąd też nic podczas rozmowy z Rufinem "nie zostanie pominięte.

-Pomogę Ci przeanalizować każdy szczegół Twojego życia. Rozświetlę mroczne zakamarki Twojej duszy i naprowadzę na właściwą ścieżkę prowadzącą ku szczęściu. Jednak pomimo, iż wszystko zapisane jest w gwiazdach wierzę w wolną wolę dlatego nikogo do niczego nie zmuszam. Mogę odczytać co mówią gwiazdy, co los dla Ciebie szykuje, ale co zrobisz z tą wiedzą - zależy od Ciebie.

Wyślij: RUFIN pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-03

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)