> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

APOLONIA - tarot, afirmacje, talizmany

Apolonia posiada wyjątkowe zdolności wizjonerskie. Interpretuje karty tarota w bardzo świeży, nieschematyczny sposób. Dla niej szklanka jest zawsze do połowy pełna. A każdy człowiek ma prawo błądzić. Jest głęboko wierząca, ale nie przeszkadza jej to w posługiwaniu się kartami. "Pan przemawia do nas na różne sposoby" zwykła odpowiadać na zarzuty, że posługując się magią łamie przykazania.

Według Apolonii: Pan daje nam narzędzia, a ponieważ dał nam rownież wolną wolę to od nas zależy jak z nich będziemy korzystać. Ja chcę pomagać ludziom w wybraniu właściwej drogi. Nie jesteśmy wolni od pokus, a pokusy na ogół sa złe. Mamią nas szybkimi pieniędzmi, łatwym sukcesem, związkiem bez zobowiązań. Często wydaje nam się, że wybieramy łatwiejszą drogę, ale tak naprawdę okazuje się ona trudniejsza i nie zawsze można z niej zawrócić. Wiedząc jakie niebezpieczeństwa czają się za zamknietymi drzwiami można ich po prostu nie otworzyć. Tajemnicą szczęścia jest wewnętrzna równowaga i harmonia. Rodzimy się z nią, ale potem zatracamy. Możesz ja odzyskać. Karty wskażą drogę. Ostrzegą przed niebezpieczeństwami. Reszta zależy od Ciebie.

wyślij: apolonia pod 72505
Zadzwoń: (70) 840-31-06

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)