> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Usługi SMS

Doradca Flawia

W swojej wieloletniej praktyce posługuję się Kabałą jako przewodnikiem. Radzę się jej w ciężkich chwilach i ona mi pomaga odzyskać wewnętrzny spokój. Ale najważniejsze, że daje mi siłę, dzięki której mogę uzdrawiać chore dusze. Zmęczone życiem. Zagubione w nieprzyjaznym świecie. Nie posługuje się magią, ale medytacją. Tylko wewnętrzny spokój i harmonia Twoja i Twojej rodziny zapewnią Wam szczęście. Bo czyż nie tego właśnie Ci brakuje? Jeśli tak to napisz do mnie a pomogę Ci odzyskać wewnętrzny spokój, nawet jeśli wszystko inne zawiodło.

Wyślij SMS o treści FLAWIA a po spacji wpisz swoją datę urodzenia pod 72505

np. FLAWIA 01.01.1990

 

Doradca Sarah

Jestem Sarah a Kabała jest częścią mojego dziedzictwa. W moim rodzie niemal wszyscy zajmowali się mistycyzmem. Wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie bogatsza i bardziej obszerna jest teraz moim udziałem i pragnę się nią z Tobą podzielić. Reprezentuję nurt klasyczny wywodzący się z ortodoksji. Jesteśmy na tym Świecie tylko przejściowo i powracamy tu tak długo dopóki nie osiągniemy doskonałości dzięki której zasłuzymy na lepszy byt. A niemożność osiągnięcia spełnia wynika z błędnych decyzji i niewlaściwych zachowań sprzecznych z prawami wszechświata, których współczesny człowiek nie umie bądź nie chce zaakceptować. Razem ze mną nauczysz się pokory, która zaprowadzi Cię do lepszego życia.

Wyślij SMS o treści SARAH a po spacji wpisz Wasze daty urodzenia pod 72505

np. SARAH 01.01.1990 02.02.1990

 

Doradca Bina

Jeśli męczy Cię codzienność, brakuje Ci sił i cierpliwości, nie rozumiesz tego stanu to zajrzyj w głąb siebie. Kabała pomoże Ci wyzbyć się egoizmu, który utrudnia Ci odczuwanie radości krepując i zmuszając do przeżywania wciąż tych samych cierpien i niepowodzeń. Napisz do mnie co Cię dręczy, a pomogę Ci w problemie. Aby nawiązać ze mną kontakt wystarczy wysłać SMS o treści BINA (Twoja data urodzenia) pod 72505

np. BINA 01.01.2001

 

Doradca Jolanda

Karty anielskie są jednym z najtrudniejszych, ale i najlepszych sposobów do zgłebienia i poznania siebie. Wiele lat zajęło mi samodoskonalenie w posługiwaniu się nimi. Pomogła mi głęboka wiara, która prowadzi mnie i wksazuje właściwe ścieżki, którymi podążam. Wierzę, że tylko dzieląc sie talentami możemy okazać wdzięczność za ich otrzymanie i zasłużyć na wieczne szczęście. Dlatego ja z całych swych sił, z głębi duszy i z głębi serca staram sie pomagać wszystkim potrzebującym. Karty Anielskie wskażą mi sposób w jaki możesz poradzić sobie z problemami. Wystarczy, że napiszesz do mnie a ja przy pomocy Aniołów pomogę Ci.

Wyślij SMS o treści JOLANDA (data urodzenia) pod 72505

np.JOLANDA 01.01.1950

 

Doradca Sevila

Kiedyś moja praca polegała na liczeniu. Obecnie zajmuję się doradztwem duchowym. Wiedzę czerpię z dwóch źródeł jednym z nich są karty tarota drugim numerologia. Przychodzimy na Świat obdarzeni i obarczeni pewnymi cechami i zdarzeniami, które nas spotkają. Niczego nieświadomi narażeni jesteśmy na ryzyko niepowodzeń, stres. Jednak już to jaką jesteś liczbą bardzo dużo mówi o Tobie i Twoich możliwościach. Dzięki tej wiedzy łatwiej Ci będzie uniknąć niepowodzeń. Podaj mi datę swojego urodzenia, lub bliskiej Ci osoby i zadaj pytanie.

Wyślij SMS o treści SEVILA (data urodzenia) pod 72505

np.SEVILA 01.01.1950

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)