> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Tarot

Magia Tarota  jest ogromna,  to jak układają się karty w Twojej talii nie jest przypadkiem. Każda z nich jest odzwierciedleniem Twojego życia, konkretnych sfer, wydarzeń, osób itp. Są różne rodzaje rozkładów: w postaci Krzyża Celtyckiego, na 3 karty, jednak cel jest jeden – pokazać jakiej przyszłości masz się spodziewać. Zapraszamy do zapoznania się ze znaczeniem kart tzw. Dużych Arkanów.

0 – Głupiec

Karta ukazuje frywolnego chłopca z wiernym psem i różą ( symbolem czystości). Oznacza kierowanie się racjami serca i intuicją. Jest to wyzwanie by poznać nieznaną rzeczywistość, podjąć ryzyko, uwierzyć we własną siłę, być może trzeba będzie coś stracić by zyskać jeszcze więcej.

I - Mag

Pośród atrybutów Maga znajdują się przedmioty uosabiające cztery żywioły kart Tarota : buława - ogień, kielich - woda, miecz - powietrze, denar – ziemia. Oznacza dużą ilość możliwości jakie pojawią się na naszej drodze. Być może będzie konieczne wyłącznie samodzielne podjęcie decyzji. W sferze serca – oznacza początek szalonej miłości.

II – Kapłanka (Arcykapłanka)

Jej historycznym rodowodem jest postać legendarnej kobiecej głowy kościoła, przebranej w męskie szaty. Zwiastuje ogromną siłę przebicia, działanie uroku osobistego, dobrze podjęte decyzje. Może oznaczać ciążę. W biznesie może być przestrogą przed kobietami, na wysokich stanowiskach, w miłości ostrzeżenie by nie szukać drugiej połówki na siłę.

III – Cesarzowa

Cesarzowa jest kobietą dojrzała, która zaznała już smaku miłości. Oznacza pogłębienie relacji damsko-męskiej, siłę psychiczną, płodność, spełnienie zawodowe. Bardzo dobre prosperowanie spraw biznesowych, idealny moment na start z nowymi ideami, czy z własnym biznesem.

IV – Cesarz

Karta przedstawia dojrzałego mężczyznę, siedzącego na tronie. Jego wzrok jest twardy, ale i troskliwy. Karta ta ostrzega by zachować logikę. Może zwiastować wydarzenia na które trzeba będzie zareagować zimną krwią, potrzebna może być wielka siła, ale uważaj by walka ta nie przyniosła destrukcji. W miłości – możliwe konflikty, wątpliwości ze strony partnera, postaraj się wykazać większym zaangażowaniem.

V – Papież

Karta przestawia siedzącego na tronie mężczyznę, którego łagodne spojrzenie określa, że jego władza nie jest z tego świata. Karta zwiastuje korzystny czas na naukę, konieczność pogłębienia duchowości, może zapowiadać ślub, lub małżeństwo. W miłości może oznaczać podążanie za czymś złudnym, a może nawet toksycznym, uważaj by za szybko się nie zauroczyć.

VI – Kochankowie

Przedstawia archetypowe postaci Adama I Ewy . Za plecami kobiety rośnie Drzewo Poznania, a za plecami mężczyzny Drzewo Życia. Należy interpretować ją jako nawołanie do odrzucenia obaw, oznacza partnerstwo, miłość, silną przyjaźń, śmiałe zaufanie do partnera. W biznesie możliwość nawiązania ciekawych kontaktów, współpracy, spółek.

VII – Rydwan

Przedstawia ona rydwan zaprzężony w dwa konie, lub lwy: jeden jest czarny, drugi biały. Mówi ona o tym, że określona część drogi, życia skończyła się. Oznacza, że być może wydarzy się coś co zmusi Cię do całkowitej zmiany postawy, zrezygnowania z czegoś: nowy związek, nowa praca, zmiana miejsca zamieszkania, podróż.

VIII – Moc

Określana jest czasami Siłą, lub Kartą Lwa, przedstawia kobietę bawiącą się z tym zwierzęciem. Podkreśla moc pierwiastka żeńskiego, siłę psychiczną kobiety, która może przeważyć na postacią mężczyzny ( jeśli karta ta pojawia się u kobiety w ciąży, oznacza że może spodziewać się dziewczynki). Oznacza też sukces osiągnięty drogą umysłu. W interesach, jest ostrzeżeniem by nie ulegać pokusie zrobienia szybkich pieniędzy.

IX – Pustelnik (Eremita)

Przedstawia archetypowy wzorzec mędrca, który w jednej dłoni trzyma kostur a w drugiej latarnię. Może oznaczać samotność, bądź zatrzymanie w biegu życia, nawoływać do odrzucenia rozrywek, w celu pogłębienia tego co duchowe, może oznaczać troskę o kogoś bliskiego, kto narobił sobie kłopotów. W biznesie, może być radą by uciekać z miejsca w jakim się jest i zająć się czymś innym.

X – Koło Fortuny

Jest pierwszą w Wielkich Arkanach kartą, na której nie widnieje postać człowieka , a koło z tajemnymi znakami i symbolami, m.in się hebrajskie imię Boga. Oznacza nieprzewidywalne zdarzenie, zmienność, wkroczenie na ścieżkę na której ciężko może być zrozumieć pewne reguły, oznacza nieuchronne zmiany. W miłości zwiastuje konieczność wyboru.

XI – Sprawiedliwość

Przedstawia ona boginię Temidę, która w jednym ręku trzyma wagę a w drugim miecz. Może oznaczać obudzenie z jakiegoś snu, zachęta do oddania długów, możliwość wkroczenia na drogę prawa, spotkanie z policjantem. W miłości może ostrzegać Cię, przed tym, że masz za duże oczekiwania względem partnerstwa.

XII – Wisielec

Przedstawia, bowiem młodzieńca powieszonego za jedna nogę ze związanymi rękami. Twój świat może przewrócić się do góry nogami, zawirowania. W biznesie zachęca do rozszerzenia swojej działalności. W miłości przestrzega przed monotonią, która przyczynia się do oddalania się od siebie, ostatni dzwonek by zacząć działać.

XIII – Śmierć

To karta , której najbardziej boją się ludzie, ze względu na uwidoczniony na niej mroczny szkielet. Karta ta zwiastuje koniec pewnego etapu w życiu, być może zmiana na lepsze, dojrzeje w Tobie nowa osobowość. W miłości oznaczać może przełom: zakończenie związku, z którego nie czerpiesz satysfakcji, bądź ślub z kimś kogo kochasz.

XIV – Równowaga (Umiarkowanie)

Przedstawia Kobiecego Anioła Czasu przelewającą wodę z jednego dzbana (kielicha) do drugiego. Czas zrobić sobie rachunek sumienia, niewykluczone, że pojawi się sytuacja w której będzie konieczne wykorzystanie doświadczenia z przeszłości. W miłości nie rób nic co może zaszkodzić związkowi, w biznesie nie jest to najlepszy okres, a więc uważaj na poważne posunięcie.

XV – Diabeł

Zawsze na tej karcie widnieje Szatan w postaci skrzydlatego demona zła, diabła, czasami ma rogi, na innych przedstawieniach ze skrzydłami nietoperza. Może symbolizować pokusę do złego, problemy wynikające z nałogów, w miłości gwałtowna potrzeba zmian, w pracy ktoś może zebrać laury za Twój wysiłek.

XVI – Wieża

Na karcie widnieje wysoka wieża, której kopuła pęka pod wpływem uderzających w nią błyskawic. Może oznaczać krach, zmierzanie do niewłaściwego celu, podążanie złą drogę, złudne oczekiwania, zachwianie wiary w siebie, z którego musisz się podnieść. Może oznaczać konflikt, dzięki któremu zobaczysz jaka jest prawda. W związku może pojawić się wiele nieporozumień, które mogą doprowadzić do odejścia partnera.

XVII – Gwiazda

Na tej karcie zazwyczaj przedstawiona jest kobieta, klęcząca nad zbiornikiem wody, niezrozumiała ona jeszcze, że znalazła się w krainie marzeń. Kartę te odczytuje się jako szybki zwrot akcji, światełko w tunelu. Osoby nękane samotnością w końcu znajdą miłość. W pracy pojawi się szansa na wybicie się spośród innych.

XVIII – Księżyc

Na karcie widnieje ogromny okrągły Księżyc jasno oświetla ziemię i rzekę. W jego świetle wyje pies i wilk. Możemy stanąć na rozstaniu dróg, ale także być trawionym przez tęsknotę. W biznesie rada by pójść w kierunku mass-mediów, reklamy. W miłości możesz doświadczyć zamętu, jeśli coś Cię gryzie, nie duś tego w sobie, porozmawiaj z partnerem.

XIX – Słońce

Słońce lśni nad Ziemią, na pierwszym planie karty w wielu taliach przedstawione jest dziecko, na tle kamiennego muru. Oznaczać może ciąże, wyzdrowienie, dobrą wskazówkę w biznesie. W miłości rozkwit, ponowne zakochanie, nawet w swoim partnerze, którego zaczniesz postrzegać jako jeszcze wspanialszego niż był wcześniej.

XX – Sąd (Sąd Ostateczny)

Przedstawia ona Anioła trąbiącego w związku z tym, że nastał dzień Sądu Ostatecznego. Z mogił wstają ludzie, a na niektórych kartach widać także przedstawieni Boga. Zapowiada przypływ sił, weny, naruszenie zwyczajowego biegu życia. W pracy zrealizowanie projektu z którym wiążesz nadzieje, z tym że konieczna będzie praca bez wytchnienia. W miłości znaczna poprawa atmosfery, dużo przytulania, miłych słów i okazywania inicjatywy.

XXI – Świat

W jej centrum zawsze przedstawiony jest krąg, który w odróżnieniu od Koła Fortuny symbolizuje spokój, harmonijną doskonałość otaczającego nas świata. Wszystko jest w Twoich rękach, każdy cel osiągniesz bez wysiłku. W biznesie oznacza możliwe kontakty zagraniczne. W miłości wielkie uczucie, nowa znajomość, w związkach fakty które przesłonią wszystkie inne sprawy, być może narodziny nowego potomka.

Nasi Doradcy radzą

Obrazek użytkownika Agnes
Agnes
06 kw. 2012

Miłość jest najważniejsza

Bez miłości nawet bogacz jest żebrakiem. Ale nie jest ona nam dana raz na zawsze. Trzeba ją pielęgnować. Walczyć o nią. Często jest to nawet walka z partnerem, któremu przestaje zależeć. Ale na wszsytko jest rada. Tarot pokazuje wiele zagrożeń czyhających na nas. Wiedząc co może nas spotkać można temu zapobiec. Można inaczej pokierować swoim życiem. Można odpędzić zagrożenia i przywołać szczęście. Kart używam najchętniej aby pomogać w problemach sercowych. Jeśli masz takie to napisz mi o nich pod 72505 wystarczy wpisać AGNES i zadać pytanie. Pamiętaj, że każdy związek przeżywa kryzysy, ale można je przezwyciążyć. A ja Ci w tym pomogę!

Obrazek użytkownika Wróżka Irmina
Wróżka Irmina
21 mrz. 2012

Tarot uchroni Cię od nieszczęścia

Być człowiekiem we współczesnym Świecie jest trudno. Na każdego czeka dużo pułapek i niebezpieczeństw. Ty musisz wszystkiego doświadczyć na własnej skórze, ale ja widzę w kartach co może stanąć na Twojej drodze. Zapytasz - odpowiem. Są takie sytuacje, w które lepiej nie wchodzić. Czasem lepiej nie wznieść jednego toastu, bo może się on okazać pierwszym krokiem do uzależnienia, które zniszczy Twoje życie. Czasem lepiej polubić kilka dodatkowych kilogramów, aby nie wpędzić się w chorobę... Karty odkryją przede mną Twój los. A może czeka Cię wielkie szczęście? Żeby go nie przeoczyć napisz do mnie. IRMINA pod 72505 porozmawiamy dyskretnie.

Obrazek użytkownika Doradca Grażyna Krygier
Doradca Grażyna K...
18 mrz. 2012

Karty Tarota wskażą Ci drogę

Od wielu lat prowadzę Salon Tarota, w którym odwiedzają mnie nie klienci, ale przyjaciele. Ludzie, którzy jakiś czas temu trafili do mnie z dużym problemem, a którym towarzyszę i doradzam do dziś. Im oraz ich rodzinom, znajomym... To ludzie, dla których Tarot stał się ważnym elementem życia. Oczywiście nie każdy musi wiązać się z nim na całe lata. Wielu ludziom wystarczy kilka seansów. Niestety często sceptycznie podchodzą do kart. Kojarzą im się z magią. A karty Tarota to mapy i drogowskazy. Ja mam to szczęście, że umiem je czytać i tłumaczyć. Nie jestem wróżką. Jestem doradcą duchowym. Napisz do mnie SMS: GRAZYNA pod numer: 72505 jeśli potrzebujesz duchowego wsparcia, odpowiedzi na trudne pytanie lub porady co zrobić.

Obrazek użytkownika Wróżka Luna
Wróżka Luna
15 mrz. 2012

Zaufaj wiedzy Tarota

Jestem stosunkowo młoda, ale moja dusza jest już bardzo stara. Obcowanie z Tarotem nauczyło mnie wiele. Dzieki niemu podążałam zawiłymi ścieżkami ludzkich losów. Sam rozkład pozostawia szerokie pole odczytującwemu, i każdy tarocista ma swój niepowtarzalny klucz. Ja uważam, że drogą do sukcesu jest absolutna szczerość. Niektórzy zatajają część informacji aby nie straszyć, oszczędzić obaw i stresu, ale tylko znajomość czyhających na Ciebie niebezpieczeństw pozwoli Ci je ominąć. Jeśli nie lękasz się odkryć przeszłość i jesteś gotów wziąć ster w swoje ręce i być sobie sterem, żeglarzem i okrętem to skontaktuj się ze mną. Wyślij SMS: LUNA pod numer 72505 i zadaj mi pytanie. Niczego nie zataję.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)