> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Talizmany i Amulety

Taliznam, by miał odpowiednią moc sprawczą, musi być osobisty. Każdy może przygotować taki talizman samodzielnie, dlatego my pomagamy Ci, jeśli tylko o to poprosisz w przygotowaniu najodpowiedniejszego dla Ciebie i spraw, z ktorymi chcesz się uporać, talizmanu. Wystarczy, że skontaktujesz się z jedną z naszych doradców.

Talizman osobisty

Talizman to drobny naturalny przedmiot magiczny lub sigil (pieczęć) mający przynosić właścicielowi szczęście. Talizman ma bardzo starą tradycję, znany jest od początku ludzkości i używany na całym świecie, nie ma chyba takiego zakątka na którym ludzie nie korzystaliby z dobrodziejstw talizmanów. Talizmany przygotowuje się przez wiele dni a czasem nawet tygodni. Wszelkie czynności podczas tworzenia mają swój czas i miejsce, należy je ściśle przestrzegać, jak choćby np. faz Księżyca. Ponadto ważne są również aspekty astrologii, numerologii, kabały. Talizmany przybierają różną postać, w starożytności najczęściej miały formę sigili rysowanych na pergaminie lub papierze (czasem ryte na metalach lub kamieniach) podczas rytuału przywołania odpowiednich pozytywnych mocy. Używa się do tego specjalnych znaków, symboli o magicznym znaczeniu. Są to tzw. przekaźniki mocy magicznej, które działają podobnie jak soczewka skupiająca światło w jednym punkcie. Ich działanie jest o wiele lepsze od talizmanów-wisiorków, które można kupić w sklepie, ponieważ odnoszą się do większej ilości symboli mocy i wykonane są zgonie z arkanami sztuki tajemnej.

Taki sigil nosi się przy sobie, najlepiej schowany w kieszeni, z resztą talizman nie jest do pokazywania tylko do działania. Wszystkie magiczne elementy i sposób wykonania są ściśle określone przez Księgę Magiczną, z przyczyn chyba zrozumiałych, nie będę opisywał szczegółów, jest to wiedza tajemna i nie powinna dotrzeć do ludzi niewtajemniczonych.

Talizmany ogólnie przyciągają szczęście, ale bardziej stosowne jest wykonanie takiego talizmanu, który działa na wybraną strefę życia np.:

 • znalezienie idealnego partnera
 • powodzenie wśród płci przeciwnej
 • zdobycie pracy
 • kariera zawodowa
 • bogactwo
 • zwiększają szanse wygrania w grach losowych nawet do 3000 razy (lotto, zdrapka)
 • dobre relacje i harmonia w rodzinie
 • rzucenie palenia i alkoholu
 • walka z otyłością
 • pokonanie depresji
 • pewność siebie

Talizman powinien być osobisty. To oznacza, że tworzy się go tylko dla określonej osoby. Daje to o wiele lepsze efekty niż przy talizmanach powszechnie stosowanych tj. oko Horusa, młot Thora, koło Fortuny, itp. Moce sprawcze nie są rozproszone na wiele osób tylko skupiają się wokół jednej konkretnej osoby. Każdy człowiek jest inny, żyje w innym otoczeniu, ma inny charakter, inne ciąży na nim przeznaczenie, inne działają na niego siły wszechświata, inna ma numerologię itp. Dla jednej osoby najlepsze będzie zaklęcie mocy żywiołu wody, dla drugiej moc żywiołu ognia, na kogoś dobrze wpływa symbolika Księżyc a na innego Wenus, itd, itd. Najlepiej jest więc przygotować talizman dla poszczególnych osób każdy z osobna.

Nasi Doradcy radzą

Obrazek użytkownika Apolonia
Apolonia
11 kw. 2012

Talizman Cię ochroni

Głęboko wierzę, że nie jesteśmy sami na tym świecie, i że są siły, które się nami opiekują. Te siły to energie zamknięte w talizmanach. Każdy człowiek powinien mieć talizman, który przyniesie mu szczęście, ochroni przed złymi mocami. Zajmuję się dopasowywaniem odpowiednich talizmanów. Są one zależne od indywidualnych potrzeb człowieka. Chętnie Ci pomogę. Opisz tylko co jest Ci potrzebne korzystając z darmowej porady, lub jeśli wolisz wyślij do mnie SMS APOLONIA pod numer 72505 a ja w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby wybiorę coś odpowiedniego.

Obrazek użytkownika Wróżka Gaja
Wróżka Gaja
18 mrz. 2012

Naturalna energia w talizmanie od Matki Ziemi

Jeśli czujesz wszechogarniającą Cię niemoc, brak siły i motywacji to jest to wina toksyn zalegających w Twoim ciele i umyśle. Blokują one swobodny przepływ energii. Pozwól się uzdrowić. Przyjmij dobrą energię, którą dają odpowiednio dobrane amulety. Napisz w polu niżej co Ci dolega a ja odpowiem jak temu zaradzić. Jeśli masz więcej pytań, lub potrzebujesz oczyszczającego rytuału przed zastosowaniem talizmanu napisz do mnie SMS: GAJA pod numer 72505 a razem na pewno znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów. Pamiętaj, że nie jesteś sam we wszechświecie. Matka Natura nie odwróciła się od Ciebie. Pozwól aby Ci pomogła.

Obrazek użytkownika Wróżka Rea
Wróżka Rea
15 mrz. 2012

Znajdź swój osobisty amulet

Szczęściu trzeba pomóc. Nie od dziś wiadomo, że człowiek nie jest stworzony do samotności, ale do miłości. Nawet najgorszy dzień ukochana osoba jest w stanie rozświetlić swoim uśmiechem. Pytanie tylko jak znaleźć i zatrzymać kogoś takiego? Ja zajmuję się doradztwem w sferze miłości i erotyki. Dobiorę dla Ciebie talizman, który pomoże Ci znaleźć szczęście.Napisz REA i opisz na co chcesz talizman pod numer 72505, a ja powiem Ci jak go zrobić. Im dokladniej opiszesz swój problem tym skuteczniejszy talizman będę mogła dla Ciebie dobrać.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

 • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
 • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)