> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Numerologia

Ludzkie dążenie do poszukiwania odpowiedzi i zrozumienia doprowadziło do stworzenia liczby. Na początku były uważane za święte symbole, starożytni umiejętnie wykorzystywali ich symbolikę aby tłumaczyć zjawiska w otaczającym życiu. Potem powstała matematyka, astronomia i astrologia, nauka rozwijała się przez stulecia. W europie za prekursora numerologii uznaje się Pitagorasa, uważał bowiem ze otaczający świat i wydarzenia można zapisać wzorem liczbowym. Chęć poznawania otaczającego świata, przypisywanie różnym wydarzeniom konkretnej liczby to sposób w jaki przez wieki budowała się symbolika cyfr. Współcześnie choć nie zawsze uznawana za naukę jest to dziedzina pozwalająca dotrzeć do wnętrza swojej osobowości i pomaga przy podejmowaniu decyzji.

Co to jest numerologia?

Numerologia (łac. numerus - liczba + gr. lógos - słowo; nauka) jest związana z astrologią i zajmuje się magią liczb, odpowiednie przypisanie cyfry do konkretnej rzeczy, człowieka czy wydarzenia określa jego losy i ścieżkę życia. W kręgach naukowców numerologia nie jest uważana za naukę i wskazywane są braki racjonalnych podstaw by ją za taką uznać. Patrząc jednak na tą kwestię z drugiej strony każdy człowiek ma przypisaną ścieżkę w życiu, nie ma przypadków jest tylko przeznaczenie. Numerologia nie skupia się jedynie na cyfrach, potrafi tworzyć nazwy własne dzięki odpowiedniemu przyporządkowaniu liczb do alfabetu. Możliwe staje się odkrycie drogi i doświadczeń życiowych jakie nas czekają, ma to związek z duchową egzystencją na ziemi, świadomością i umiejętnością dokonywania wyborów.

Liczby mistrzowskie

W numerologii głównym narzędziem jest sumowanie liczb, pewne z nich mogą wykraczać poza zwykłe ramy i utożsamiają coś niezwykłego, doskonałego, takim mianem określamy liczby mistrzowskie. Ma to bezpośrednie przełożenie na człowieka, otóż osoba urodzona pod mistrzowską liczbą cechuje się wyższym poziomem rozwoju wewnętrznego i uduchowienia. Często bywa że takie osoby są przywódcami i potrafią pokierować rozwojem innych ludzi. Osoby pod patronatem mistrzowskich liczb potrafią zdobyć sławę i bogactwo, czerpią z życia najważniejsze mądrości wzbogacając swoją osobowość. Decyzje jaką droga podążać prostą czy z wyzwaniami podejmuje każdy indywidualnie. Ta trudniejsza ścieżka to nieustanne samodoskonalenie i walka z samym sobą, zdarza się niezrozumienie przez otoczenie i samotność.

Mistrzowskie liczby to: 11, 22, 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99

Do czego służy numerologia?

Dzięki wiedzy o cyfrach możliwe jest odnajdywanie sił kierujących życiem oraz wszechświatem, przypisywanie wydarzeniom odpowiedniej symboliki pomaga przewidywać przeznaczenie. W myśl numerologii rozróżniamy liczby panujące nad naszą wibracją, odzwierciedla to zarówno sferę duchową jak i materialną. Odkryte koligacje pomagają indywidualnie rozwijać się i dążyć do doskonałości. Odpowiednia interpretacja pozwala przewidywać wzloty i upadki w życiu, nakreśla wizję otoczenia lub konkretnych osób przez co staje się bardzo przydatnym narzędziem.

Numerologiczne wartości imienia i nazwiska.

Nasze imiona i nazwiska mają skumulowane w sobie wibracje, dzięki numerologii możliwe staje się określenie osobowości i otoczenia w jakim przychodzi nam żyć. Należy zsumować liczby na podstawie imienia i nazwiska konkretnej osoby i sprawdzić z kim mamy do czynienia. Każda litera alfabetu ma przypisaną liczbę, polskie znaki pomijamy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  

Kiedy dopasujemy liczby do swojego imienia i nazwiska dodajemy wszystkie a gdy wynik jest dwucyfrowy sumujemy ponownie aż będzie to jedna cyfra. Znając swoją liczbę odkryjesz wiele cech i predyspozycji o jakich nie zdajesz sobie sprawy. Może to być początek nowej drogi o wiele bardziej dopasowanej indywidualnie.

Jak liczby wpływają na człowieka?

Liczby zgodnie z naukami o numerologii to nic innego jak kod opisujący wydarzenia i indywidualność każdego człowieka. Nie ma przypadków a losy są zapisane daleko w przyszłość, umiejętność odczytania wskazówek pozwala sterować swoim życiem i udoskonalać siebie. Różne dziedziny życia mogą być interpretowane tą metodą i wprowadzić prawdziwą harmonie z wszechświatem.

Wyliczanie liczby urodzenia

Aby wyliczyć Twoją liczbę urodzenia, weź Twoja datę urodzenia i dodawaj cyfry, aż uzyskasz jednocyfrowy wynik - to Twoja liczba urodzenia.

Przykład:
1978-02-27 = 1+9+7+8+0+2+2+7 = 36 = 3+6 = 9

Poniżej możesz obliczyć Twoją liczbę urodzenia i poznać jej cechy, zapraszamy.

liczba urodzenia

Dzięki numerologii możliwe jest odczytanie cech charakterystycznych dla każdej osoby. Poznaj niuanse swojej osobowości. Aby odczytać swoją liczbe urodzenia wystarczy wysłać SMS.

Wyślij sms NUM (data urodzenia) pod 7175

np. NUM 01.01.2001

Nasi Doradcy radzą

Obrazek użytkownika Sevila
Sevila
11 kw. 2012

Kiedyś moja praca polegała na

Kiedyś moja praca polegała na liczeniu. Obecnie zajmuję się doradztwem duchowym. Wiedzę czerpię z dwóch źródeł jednym z nich są karty tarota drugim numerologia. Przychodzimy na Świat obdarzeni i obarczeni pewnymi cechami i zdarzeniami, które nas spotkają. Niczego nieświadomi narażeni jesteśmy na ryzyko niepowodzeń, stres. Jednak już to jaką jesteś liczbą bardzo dużo mówi o Tobie i Twoich możliwościach. Dzięki tej wiedzy łatwiej Ci będzie uniknąć niepowodzeń. Podaj mi datę swojego urodzenia, lub bliskiej Ci osoby i zadaj pytanie. Czekam na kontakt od Ciebie. Napisz SEVILA pod 72505

Obrazek użytkownika Wróżka Bina
Wróżka Bina
18 mrz. 2012

Zaufaj numerologii

Liczby pokazują Twoją przeszłość i przyszłość. Znając Twoją datę urodzenia, Twoje imię jestem w stanie powiedzieć o Tobie więcej niż możesz przypuszczać. W swojej praktyce wspieram się numerologią, Kogo nie przekona serce (zajmuję się na co dzień kabałą) przekona "szkiełko i oko" czyli mowa liczb. Napisz BINA pod numer 72505 i podaj mi datę swojego urodzenia. Zadaj pytanie. Pomogę, jeśli tego potrzebujesz.

Obrazek użytkownika Wróżka Ana
Wróżka Ana
15 mrz. 2012

Indywidualna analiza Twojej liczby

Nazywam się Anna i od wielu lat zajmuję się szczegółową analizą liczb. Numerologia jest dla mnie kluczem do zgłebienia ludzkiej duszy. Wierzę, że nic nie jest dziełem przypadku; ani data urodzenia ani miejsce, w którym przychodzimy na Świat. Znając Twoją liczbę urodzenia będę mogła poznać czym doświadczył Cię los i co jeszcze Cię czeka. Wystarczy, że podasz mi datę swojego urodzenia i zadasz mi pytanie korzystając z darmowej porady. Jeśli masz więcej pytań napisz do mnie SMS ANNA i podaj swoją liczbę. Wyślij SMS pod numer 72505. Pamiętaj, że jestem tu, aby Ci pomóc. Numerologia jest uważana za pseudonaukę, ale sprawdza się i często pomaga zrozumieć otaczający nas Swiat i zachowania otaczających nas ludzi.

Numerolodzy są przekonani, że życie człowieka jest zapisane w liczbach. Niektóre liczby są przypisane na stałe (tak jak Liczba Urodzenia), a inne zmieniają się w trakcie ludzkiego istnienia (tak jak liczby losu, przyszłości, miłości czy imienia). Każda zmiana nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania, data ślubu czy rozwodu - wszystko to według numerologów ma swoje znaczenie. Wybierz Twoją datę urodzenia i sprawdż jaką liczbą jesteś.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)