> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Karty Anielskie

Karty Anielskie powstały w wyniku wieloletniej współpracy metafizyków i astrologów, którzy zawzięcie i wytrwale badali obecność bytów duchowych w naszym życiu. Mimo, iż nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z ich istnienia – one nikogo nie pozostawiają samego.

Czym są Anioly w naszym życiu?

Anioły, dają o sobie znać najczęściej w przełomowych momentach naszego życia. Dzieje się tak bez względu na to, czy jesteśmy osobami wierzącymi, czy też nie - opiekują się one nami nawet, jeśli w naszych przekonaniach dyskredytujemy ich istnienie, bo jak coś, co jest niewidoczne i nienamacalne może na nas wpływać? Takie pytanie zdaje sobie wiele osób, jednak tylko do pewnego momentu pozostaje ono bez odpowiedzi… Każdy z nas, bowiem, przynajmniej kilka razy w życiu ma okazję doświadczyć ich obecności, a nawet usłyszeć ich głos. Nie pojawiają się one bez powodu – często ostrzegają przed tym, co złe, wyciągają z poważnych kłopotów, wspomagają intuicję bądź wskazują właściwą dla Ciebie drogę, kiedy nie wiesz, jakie kroki podjąć. Twoim „Aniołem Stróżem” może być jeden z zastępu dobrze znanych Ci Aniołów z Biblii, lub też zmarła osoba z Twojego otoczenia (niekoniecznie ktoś, z kim trzymałeś/trzymałaś się blisko). Można mieć jednego Anioła, bądź kilku. Towarzyszą nam one od pierwszego dnia urodzenia, bez względu na to, w jakich rodzinach się wychowujmy. Warto o nich czasem pomyśleć, by w ten sposób docenić ich troskę i bezinteresowną miłość, jaką nas obdarzają.

Jak porozumiewać się z aniołami?

Istnieje kilka sposobów kontaktu z Aniołami, czasem odbywa się to, za pomocą tzw. przeczucia, (kiedy „coś nas tknie” by postąpić tak, albo inaczej), bywają to także określone wydarzenia i osoby, które pojawiają się na naszej drodze… Skutecznym kanałem komunikacji są jednak KARTY ANIELSKIE. To za ich pośrednictwem możemy odczytać sygnały i wskazówki, które chcą nam przekazać anielscy Opiekunowie. Sesja za pomocą tych kart jest niezwykłym doświadczeniem, nawet dla największych racjonalistów. W jej trakcie, wiele osób odczuwa przyjemną „czyjąś” bliskość, coś w rodzaju obejmowania ramieniem lub ciepłego przytulenia, towarzyszy temu emanacja dziwnej i zarazem pozytywnej energii, znika poczucie samotności… Każdy szczegół w czasie takiej sesji ma swoje znaczenie, jeśli więc się na nią decydujesz zapamiętaj dokładnie to, jakie karty w niej wypadają.

Rodzaje kart anielskich

Nasze Wróżki posługują się wieloma taliami Kart Anielskich, są to miedzy innymi:

 • Karty Archanielskie
 • Karty Anielskiej Wyroczni
 • Karty: Głosy Aniołów
 • Karty Anielskiej Karmy
 • Karty wyroczni Świętych i Aniołów
 • Karty: Świetlista Siła Aniołów

Nasi Doradcy radzą

Obrazek użytkownika Wróżka Jolanda
Wróżka Jolanda
15 mrz. 2012

Zaufaj Aniołom

Karty anielskie są jednym z najtrudniejszych, ale i najlepszych sposobów do zgłebienia i poznania siebie. Wiele lat zajęło mi samodoskonalenie w posługiwaniu się nimi. Pomogła mi głęboka wiara, która prowadzi mnie i wksazuje właściwe ścieżki, którymi podążam. Wierzę, że tylko dzieląc sie talentami możemy okazać wdzięczność za ich otrzymanie i zasłużyć na wieczne szczęście. Dlatego ja z całych swych sił, z głębi duszy i z głębi serca staram sie pomagać wszystkim potrzebującym. Karty Anielskie wskażą mi sposób w jaki możesz poradzić sobie z problemami. Wystarczy, że napiszesz do mnie SMS JOLANDA pod numer 72505 a ja przy pomocy Aniołów pomogę Ci.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

 • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
 • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
 • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)