> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

horoskop na 2017 rok

Odszukaj poniżej horoskopu dla Twojego znaku i już dziś przekonaj się jakie zmiany szykują się dla Ciebie w 2017 roku. Informacje o Twojej przyszłości są na wyciągnięcie ręki.

Baran (21.03-20.04)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Naucz się doceniać małe przyjemności. W przeciwnym razie nie uda Ci się cieszyć z dużych sukcesów.

Dla wielu Baranów rok 2017 będzie czasem wielkiej próby. Nagle to, co dotąd wybijało się na pierwszy plan stanie się mniej ważne, błahe. Zaczniesz doszukiwać się głębi w swoich codziennych poczynaniach, zapragniesz poczuć się ważny. Przed Tobą okres pełen transformacji.

ZIMA

Na pierwszy plan wysunie się sfera uczuć. Przyjdzie Ci sporo natrudzić się, aby pogodzić życie zawodowe z osobistym. Ktoś poczuje się zaniedbany i odepchnięty. Zima to czas w którym konieczne stanie się przejęcie inicjatywy w związku. Jeśli przeoczysz drobne, niepokojące sygnały ze strony bliskiej osoby może dojść do rozstania. Działaj więc zawczasu, aby uniknąć czarnego scenariusza. Jeśli poszukujesz miłości przemyśl swoje oczekiwania – czy aby nie nazbyt surowo oceniasz osoby, które zabiegały dotąd o Twoje względy?

WIOSNA

Rozpoczyna się dla Ciebie okres transformacji. Nieśmiałe dotąd Barany nagle poczują, że pragną przejąć stery dowodzenia i wyjść przed szereg. Twoje dokonania mają szansę zostać dostrzeżone w miejscu pracy w wyniku czego bardzo realna stanie się wizja awansu. Nie obawiaj się nowych obowiązków jak i przyjęcia na siebie odpowiedzialności. Mierz siły na zamiary a uda Ci się wywiązać ze wszystkie do czego się zobligujesz. Chwytaj dzień i nowe okazje, bo mogą się już nie powtórzyć.

LATO

Trudny okres dla samotnych Baranów. Silniej niż zwykle zapragniesz mieć przy sobie drugą osobę i ramię, na którym można by się oprzeć w gorszych chwilach. Nie rozpaczaj jednak i nie szukaj przygód na siłę, bo wpędzisz się w kłopoty. Zajmij się pracą i rozwojem pasji. Barany w stałych związkach będą teraz musiały postarać się, by na nowo zainteresować sobą partnera. Rutyna będzie największym wrogiem dla związków o długim stażu. Sytuację może uratować wspólny wyjazd z ukochaną osobą.

JESIEŃ

Dobry czas zarówno dla sfery finansów jak i uczuć. Nie bój się nowych przedsięwzięć jak i zmiany pracy. Wiele Baranów zdecyduje się teraz także na założenie własnej firmy. Wpływy planet są po Twojej stronie – nie obawiaj się więc inwestować. Szczęście sprzyja Ci także teraz w grach losowych. Osoby samotne powinny teraz dokładnie rozglądać się wokół siebie. Jesień to czas w którym pojawi się wreszcie szansa na miłość i upragniony związek. W stałych relacjach zapanuje sielanka.

Byk (21.04-21.05)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Naucz się akceptować ludzi takimi, jakimi są. Nie zmienisz całego świata. Na pewne rzeczy nie możesz mieć po prostu wpływu.

Byki w tym roku zapragną nawiązać dobre relacje ze swoim otoczeniem. Zdanie innych osób na Twój temat stanie się teraz dla Ciebie wybitnie ważne. Uważaj jednak, by nie przesadzić. Pamiętaj, że nie uda Ci się wszystkich uszczęśliwić. Przymknij oko na plotki i złe opinie na swój temat.

ZIMA

Mówi się, że początek roku to dobra chwila, aby powziąć nowe postanowienia i zacząć wszystko od nowa – dla Ciebie wręcz przeciwnie. Wstrzymaj się z podejmowaniem ważnych decyzji, szczególnie tych o odejściu z pracy czy zakończeniu relacji z bliską osobą. Zanim zaczniesz realizować plany uporaj się z dawnymi zobowiązaniami i rozwiąż stare problemy.

WIOSNA

Nareszcie nadchodzi czas, w którym można mówić u Ciebie o przebudzeniu i odnowie. To, co w przeszłości ograniczało Twoje pragnienia wreszcie przestanie być kulą u nogi. Toksyczne znajomości, związki, negatywne środowisko w pracy – przestaną dołować i ograniczać. Poczujesz wiatr w żaglach i postaraj się go wykorzystać. Wiosna to idealny moment na podejmowanie decyzji, na które wcześniej brakowało odwagi.

LATO

Rozpoczyna się dla Ciebie najbardziej korzystny pod względem finansowym okres w tym roku. Nareszcie uda się uporać z długami a nawet pojawi się szansa na zarobienie rozsądnych pieniędzy. Wzorowa postawa w miejscu pracy zaowocuje propozycją awansu. Uwierz w siebie i swoje możliwości. Nowe zadania będą jak powiew świeżości. Twoja dobra energia będzie zauważona przez osoby z otoczenia. Masz teraz szansę kogoś w sobie rozkochać.

JESIEŃ

Po okresie wzmożonej pracy przyda się chwila odpoczynku. Nie żałuj sobie, szczególnie jeśli czujesz, że pomału brakuje Ci energii. Urlop, nawet najkrótszy, pozwoli Ci naładować baterie i oczyścić umysł z negatywnych myśli. Byki, które szukają miłości mają teraz szanse na nawiązanie romansu, który finalnie przerodzi się w poważny związek. Dla Byków w stałych relacjach nadszedł czas na ważne decyzje.

Bliźnięta (22.05-21.06)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Przestań bać się tego co nieznane. Otwórz się na nowe możliwości i zamiast wszystko analizować działaj spontanicznie.

Ten rok może być dla Ciebie okresem prawdziwej rewolucji. Zapragniesz zmian na każdej płaszczyźnie życia a los będzie sprzyjał Twoim odważnym planom. Nowa fryzura, nowy styl, nowa praca lub zmiana miejsca zamieszkania? Teraz wszystko to będzie możliwe o ile dopuścisz do głosu serce i przestaniesz analizować każdą nową sytuację w swoim życiu. Daj się ponieść bo świat należy do ludzi odważnych!

ZIMA

Przed Tobą niezwykle aktywny okres – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W miejscu pracy uda się wreszcie wyjaśnić nieporozumienia i naprawić relację ze współpracownikami. Twoja idealną wręcz sztuka prowadzenia rozmowy pozwoli Ci przekonać innych do swoich pomysłów. Nawet uparty partner spojrzy przychylnym okiem na Twoje propozycje.

WIOSNA

Bardzo dobry czas dla Bliźniaków, które poszukują miłości. Wychodź często w domu i odwiedzaj nowe miejsca – siłownię, basen lub szkołę języków obcych. To właśnie tutaj uda się spotkać kogoś ciekawego. Bliźnięta w stałych związkach nabiorą szczególnej energii, która rozkocha w nich na nowo stałego partnera. W miejscu pracy nie bój się odważnych decyzji i innowacyjnych pomysłów, które dostrzeże Twój przełożony.

LATO

Kiedy nadejdą wreszcie upragnione upalne dni rozbudzi się u Ciebie ciekawość świata. Zapragniesz zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje pasje. To dobra chwila, aby zapisywać się na wszelkiego rodzaju kursy lub czytać poradniki z zakresu interesujących Cię dziedzin. W lipcu pojawi się szansa na dodatkowe źródło dochodu. Łap nadarzające się okazje, bo mogą się nie powtórzyć. Na sierpień warto zaplanować urlop.

JESIEŃ

Twoje życie towarzyskie nabierze teraz tempa. Energia, którą zaczniesz emanować będzie przyciągać do Ciebie ciekawych ludzi sukcesu. Warto teraz pomyśleć o spółce i założeniu własnej firmy. Nie obawiaj się także zmienić pracy lub udać się do szefa po podwyżkę. W październiku uda Ci się uporać z problemami, które od dawna spędzały sen z powiek. W listopadzie natomiast pochłonie Cię praca.

Rak (22.06-23.07)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Naucz się wierzyć we własne siły. Z odwagą próbuj nowych rzeczy i nie obawiaj się działać w pojedynkę. Wsłuchaj się w swoje potrzeby.

Ten rok będzie próbą pogodzenia własnych potrzeb z oczekiwaniami bliskich osób. Raki, które opiekowały się dziećmi na pół gwizdka będą musiały silniej zaangażować się w życie rodzinne. Konieczne stanie się odszukanie złotego środka jak i opanowanie sztuki kompromisu i wyboru. Odważne decyzje w sferze zawodowej przyniosą korzyści finansowe.

ZIMA

Najważniejsza będzie teraz dla Ciebie sfera uczuć. Pojawi się szansa by naprawić relacje rodzinne oraz z partnerem. Samotne Raki dostrzegą potencjał w osobie z bliskiego otoczenia, która dotąd nie wzbudzała ich zainteresowania. W pracy przygotuj się na niemałą presję i nadgodziny. Wytrwaj ten zwariowany okres a na pewno pojawią się słowa pochwały a nawet szansa na podwyżkę.

WIOSNA

Mogą teraz pojawić się u Ciebie rodzinne konflikty. Zapragniesz rozwijać swoje pasje i wprowadzać w życie pomysły. Niestety ucierpią na tym najbliższe osoby, bo zwyczajnie zabraknie Ci na wszystko czasu. Staraj się wynagradzać bliskim swoja nieobecność. Uporządkuj swoje potrzeby bo będzie Ci teraz towarzyszył słomiany zapał. Zanim wprowadzisz w życie jakiś pomysł przemyśl dwa razy czy warto.

LATO

W Twoim sercu pojawi się optymizm jak i energia do wprowadzania w życie odkładanych od dawna planów. Nadejdą także wreszcie korzyści z rozpoczętych wcześniej projektów. Ciekawe propozycje zawodowe otworzą przed Tobą nowy etap sfery zawodowej. Chociaż czujesz wiat w żaglach nie zapominaj o odpoczynku. Dwa tygodnie błogiego lenistwa sprawią, że do głowy Raka przyjdą rewelacyjne pomysły.

JESIEŃ

Niezwykle korzystny okres dla Raka. Możesz liczyć na słowa pochwały jak i zawodowe sukcesy. Co więcej, istnieje nawet ryzyko, że z nadmiary szczęścia uderzy Ci do głowy woda sodowa. Aby nie zatracić kontaktu z rzeczywistością nie zapominaj o rodzinie. Zadbaj o najbliższych i dobrą atmosferę w domu. Podejmuj tylko przemyślane decyzje. Te podjęte w euforii niestety nie będą korzystne.

Lew (24.07-23.08)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Nie goń na oślep do przodu. Naucz się czerpać mądrość i radość z tego, co już posiadasz.

Lwy w 2017 roku będą musiały nauczyć się sztuki kompromisu i słuchania innych. Nagle okaże się, że ktoś poza samym Lwem także może mieć rację. Zapragniesz zajrzeć w głąb siebie i poznać przyczynę swoich zachowań. Dążenia do finansowej niezależności nareszcie staną się realne.

ZIMA

Dla wielu Lwów najważniejsze stanie się teraz poczucie przynależności. Silniej niż zwykle poczujesz przywiązanie do domu, Twojego miejsca na ziemi. To dobry czas na wszelkiego rodzaju remonty, przemeblowania, nowe aranżacje wnętrz. Lwy, które dopiero planują zakup domu lub mieszkania podejmą kroki, które pozwolą im zdobyć pieniądze niezbędne do realizacji marzenia. Planety są po Twojej stronie a zatem do dzieła!

WIOSNA

Będziesz zaskoczony tym, jak wiele masz obok siebie osób skorych do pomocy. Nie unoś się dumą i nie próbuj ze wszystkim uporać się w pojedynkę. Zbyt duże ego może być teraz dla Ciebie zgubne. Słuchaj dobrych doradców i osób o większym doświadczeniu jak i wiedzy. Wiosna to czas na rozwój Twoich pasji, pogłębianie wiedzy jak i zdobywanie nowych umiejętności.

LATO

Zapragniesz teraz lepiej poznać samego siebie. To, co dotąd wydawało się naturalne zostanie poddane pod analizę. Masz szansę zrozumieć swoje emocje, potrzeby, zajrzeć w głąb swojego serca. Możliwe, że podejmiesz decyzję o zmianie pracy lub nawet założysz własną firmę. Rozum nie będzie teraz dobrym doradcą. Przestań analizować każdy swój krok. Zamiast tego pozwól sobie na odrobinę spontaniczności i beztroski.

JESIEŃ

Po okresie delikatnego rozleniwienia przyjdzie czas na wytężoną pracę. Możesz teraz liczyć na dobre pomysły jak i łatwość w zarabianiu pieniędzy. Uważaj jednak, aby nadgodziny nie wpłynęły negatywnie na Twój związek. Łatwo teraz będzie o kłótnie jak i rozstanie z bliską osobą. Wypośrodkuj sferę uczuć i finansów, postaraj się poświęcać im tyle samo czasu. Osoby samotne powinny teraz odświeżyć dawne znajomości.

Panna (24.08-23.09)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Przestań myśleć o swoich kompleksach i słabościach. Nikt nie jest doskonały. Zastanów się, czy aby zbyt wiele od siebie nie wymagasz.

W tym roku na pierwszy plan wysunie się dla Ciebie sfera uczuć. Zapragniesz kochać, flirtować, poznawać nowych ludzi i uwodzić. Jednocześnie z trudem przyjdzie Ci opanowanie emocji. Możliwe, że wplączesz się w skomplikowany międzyludzki układ, ale… raz się żyje. Czas pokazać swoje drugie, nieco drapieżne oblicze.

ZIMA

Początek nowego roku przyniesie dla Ciebie wiele zawirowań międzyludzkich. W stałych relacjach mogą pojawić się konflikty a nawet rozstania. Panny, które szukają miłości będą zirytowane tym, że w ich otoczeniu nie ma nikogo interesującego. Twoje negatywne emocje odbiją się także na Twoich współpracownikach. Uważaj, aby nie palić za sobą mostów i nie podejmować decyzji pod wpływem emocji.

WIOSNA

Po stosunkowo nerwowym okresie wreszcie przyjdzie czas na odprężenie. Wiosna to dla Ciebie okres powodzenia w sferze finansów jak i uczuć. W miejscu pracy wreszcie wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. Podjęte w przeszłości starania zaczną przynoście Ci wymierne korzyści. Możesz teraz liczyć na flirty i powodzenie u płci przeciwnej. Jeśli jesteś w stałym związku spodziewaj się zaskakującej czułości ze strony partnera.

LATO

Rozpoczyna się czas prawdziwej gratki dla osób samotnych, które nie szukają poważnych, stałych relacji. Wakacyjne wyjazdy owocować będą w liczne romanse i nowe znajomości. Panny w stałych związkach mają teraz szansę na nowo zakochać się w swoim partnerze. Uważaj tylko aby ta miłosna aura nie prowadziła do rozkojarzenia w miejscu pracy, bo łatwo będzie teraz o kłótnie z szefem.

JESIEŃ

Otwiera się dla Ciebie okres nowych możliwości, szczególnie tych finansowych. To, do dotąd było poza Twoim zasięgiem będzie na wyciągnięcie ręki. Inwestuj, jeśli masz taką ochotę zmień pracę lub załóż firmę. Wszystko, czego teraz się podejmiesz przyniesie pieniądze i satysfakcję. Wykorzystaj tę cudowną aurę do faktycznych zmian. Jednocześnie nie spoczywaj na laurach. Lenistwo będzie teraz Twoim największym wrogiem.

Waga (24.09-23.10)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Otwórz się na świat i zacznij przejmować inicjatywę. Uwierz w siebie oraz w to, że możesz osiągnąć sukces.

W tym roku konieczne stanie się wsłuchanie w potrzeby innych osób. Zrozumienie ich problemów jak i zachowań pozwoli Ci spojrzeć przyjaznym okiem na wrogów i uporządkować kilka ważnych dla Ciebie relacji. Zapragniesz wreszcie zaznaczyć swoją obecność w świecie. Masz szansę wyjść przed szereg i brylować.

ZIMA

Mroźne dni rozbudzą w Tobie czułość i wrażliwość. Zapragniesz mieć przy sobie bliskie osoby jak i odświeżyć dawne ważne dla Ciebie relacje. Nie obawiaj się wykonać telefon do dawno nie słyszanego przyjaciela lub kogoś z rodziny. Twoją domeną będzie teraz szczerość. Osoby samotne silniej niż zwykle odczują brak drugiej połówki. Nie szukaj jednak nikogo na siłę. W stałych relacjach warto zadbać o odświeżenie uczucia.

WIOSNA

Pomimo bardzo pracowitego okresu z łatwością pogodzisz pracę ze sferą uczuć. Twoja druga połówka nie będzie narzekać na brak czułości a samotne Wagi na bark adoratorów. Twoja energia jak i wpływy planet sprawia, że z łatwością będziesz flirtować jak i oczarowywać innych. Waga, która ma w otoczeniu kogoś, kto wzbudza jej zainteresowanie powinna teraz wykonać pierwszy krok ku zacieśnić relacje.

LATO

Otworzą się teraz przed Tobą nowe perspektywy mi możliwości – szczególnie zawodowe. Zanim jednak podpiszesz ważne papiery przemyśl dwa razy swoją decyzje. Łatwo teraz będzie o pomyłkę, szczególnie, że obok może pojawić się ktoś fałszywy. Wyjaśniaj na bieżąco wszelkie nieporozumienia, szczególnie w miejscu pracy. W przeciwnym razie ktoś może zacząć rzucać Ci kłody pod nogi.

JESIEŃ

Możesz teraz narzekać na brak energii o ogólny brak motywacji. Nie czekaj, aż wszystko ułoży się samo. Pozwól sobie na odpoczynek. Najlepiej zadziała na Ciebie samotny urlop w spokojnym miejscu. W październiku pojawią się przed Tobą nowe perspektywy finansowe. W Listopadzie natomiast możesz liczyć na profity z podjętych wcześniej działań.

Skorpion (24.10-22.11)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Zamiast tracić swoją energię na wiele projektów obierz jeden konkretny cel. Kluczem do sukcesu będzie dla Ciebie plan działania.

Przed Tobą rok porządkowania – tak spraw zawodowych jak i relacji międzyludzkich. Przestaniesz tracić czas na znajomości, które nic nie wnoszą do Twojego życia jak i pracę, która nie daje możliwości rozwoju. Twoja ambicja sprawi, że zapragniesz odnosić sukcesy a osiąganie ich będzie możliwe o ile dokładnie przemyślisz czego pragniesz.

ZIMA

W Twoim sercu pojawi się bunt przeciwko tym którzy spychają na Ciebie własne obowiązki. Zaczniesz szanować swój czas jak i własną wartość. Słowa prawdy zakończą kilka ważnych znajomości jak i zamkną pewne furtki. Nie obawiaj się jednaj szczerości, która przyniesie emocjonalne oczyszczenie. Broń swoich pomysłów i własnych interesów a działania skieruj na konkretne, wcześniej wyznaczone dziedziny.

WIOSNA

Choć lubisz mieć wszystko pod kontrolą niestety pewne sprawy nie będą teraz zależne od Ciebie. Może to wywołać u Ciebie wewnętrzny bunt jak i sprzeciw, wobec tego co się dzieje. Zamiast tracić cenny czas na trawienie negatywnych emocji pogódź się zawczasu, że nie uda Ci się wszystkiego przewidzieć. Skup się na bieżących sprawach i obowiązkach. Jedynie dostosowanie do okoliczności pozwoli Ci cało przetrać okres wiosennych zawirowań.

LATO

Rozpoczyna się dla Ciebie okres wytężonego wysiłku. W pracy trzeba będzie pokazać, że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Skorpiona w stałych związkach staną przed koniecznością udowodnienia partnerowi swojego uczucia. Samotne Skorpiony będą teraz miały skłonność do wplatania się w skomplikowane relacje miedzy ludzie. W sierpniu pomyśl o odpoczynku. To dla Ciebie idealny czas na urlop.

JESIEŃ

Wreszcie uda Ci się zebrać żniwa rozpoczętej wcześniej pracy. Przekonasz się, że cierpliwość popłaca i systematyczne działania prowadzą do sukcesu. Odnotujesz u siebie korzyści nie tylko w relacjach międzyludzkich ale i w sferze finansów. Możesz liczyć na zastrzyk gotówki, który pozwoli Ci spokojnie i komfortowo żyć. Pojawi się teraz także okazja ku temu, aby sprawdzić w praktyce zdobytą wcześniej wiedzę.

Strzelec (23.11-21.12)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Nie trać czasu na analizę przeszłości. Co było nie wróci. Czas spojrzeć przed siebie i wyznaczyć nowe cele.

W tym roku Strzelce zapragną zrzucić z siebie balast przeszłości. Zdecydowane kroki pozwolą Ci raz na zawsze uporać się z problemami, które prześladują Cię już od dłuższego czasu. Zerwanie toksycznych relacji pozwoli Ci na nowo pokochać siebie i zrozumieć, jak wiele możesz osiągnąć.

ZIMA

Początek roku to dla Strzelców trudny emocjonalnie moment. Wiele osób spod tego znaku poczuje się zagubionych. Trudniej niż zwykle przyjdzie Ci określanie swoich oczekiwań, pragnień. To nie jest dobra chwila na przełomowe życiowe decyzje. Wstrzymaj się z braniem na siebie poważnych zobowiązań. Zastanów się dwa razy nim zaciągniesz kredyt na dużą kwotę lub powiesz „tak” w odpowiedzi na oświadczyny.

WIOSNA

Twoje życie nabierze teraz tempa. Początek roku, który wydawał się okresem marazmu przejdzie do przeszłości i ustąpi miejsca zaskakującym sytuacjom i zwrotom akcji. Od natłoku emocji będzie skołowana nie tylko Twoja głowa ale i serce. Nie wpadaj jednak w panikę. Przeczekaj ten szalony czas i wskrześ z siebie maksimum cierpliwości. Decyzje podjęte pod wpływem emocji nie będą teraz korzystne.

LATO

Nie oceniaj zbyt pochopnie tego, co dzieje się w Twoim życiu. Poczekaj a przekonasz się, że to co na pierwszy rzut oka wydawało się katastrofą w krótkim czasie okaże się błogosławieństwem. Wreszcie wszystko zacznie się normować – zarówno w sferze uczuć jak i finansów. Słuchaj teraz swojej intuicji i działaj zgodnie ze swoimi pragnieniami. To dobra chwila na zmianę pracy lub rozpoczęcie nowego związku.

JESIEŃ

To okres, w którym w Twoim życiu zdecydowanie będzie się najwięcej działo. To, co dotąd było dla Ciebie niejasne nabierze wreszcie sensu. Z ulgą uznasz, że „nie ma tego złego(…)”. Nowe poznane osoby zaszczepią w Tobie miłość do nowych pasji. Masz szansę teraz wiele nauczyć się i poszerzać swoje horyzonty. Twoje starania zostaną docenione. Możesz liczyć na zyskanie szacunku i podziwu w swoim otoczeniu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Nie trać czasu i energii na rzeczy, których nie potrzebujesz. Określ jasno cel działania i pomału ale systematycznie dąż do jego spełnienia.

Przyjdzie Ci teraz spojrzeć na siebie krytycznym okiem. Zastanów się na spokojnie i całkowicie obiektywnie ile z Twoich porażek wynika z Twoich działań. Koziorożce, które poszukują miłości zweryfikują swoje wyobrażenia o idealnym partnerze zaś tym w stałych związkach uda się zaakceptować wady partnera. Już od lutego trzeba będzie stanąć na głowie, by pogodzić sferę uczuć z pracą.

ZIMA

To bardzo dobry okres dla radykalnych i przełomowych zmian w sferze uczuć i finansów. Twoja pozytywna energia wytworzy wokół Ciebie aurę, która przyciągnie ciekawe osoby: Kudzi sukcesu, którzy pomogą Ci w rozwoju ścieżki zawodowej ale i osoby, które dobrze będą rokować jako kandydaci do związku. Nie obawiaj się teraz odważnych decyzji i drastycznych kroków, które prowadzić będą do dobrych zmian.

WIOSNA

Kłótnie z bliskimi o to, że nigdy nie masz dla nich czasu wreszcie będą miały szansę odejść w zapomnienie. Już w maju uda Ci się znaleźć złoty środek i wypracować idealny balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Z łatwością będziesz wywiązywać ze swoich obowiązków a jednocześnie zaczniesz myśleć o sobie i potrzebach duszy. Teraz także będzie dobry czas na zdobywanie nowej wiedzy.

LATO

Po okresie harmonii rozpocznie się dla Ciebie walka z czasem. Delikatne, letnie rozleniwienie sprawi, że możesz nie skończyć na czas kilku ważnych projektów. Trudniej niż zwykle przyjdzie Ci także teraz wywiązywanie się z obietnic. Lekarstwem na panujący chaos będzie samodyscyplina. Nie dokładaj sobie teraz dodatkowych zadań i sprawiedliwie podziel czas pomiędzy pracę a życie prywatne.

JESIEŃ

Zapragniesz teraz poszerzać swoje horyzonty i uczuć się nowych rzeczy. To dobra chwila aby zapisać się na kurs lub do szkoły. Niczym gąbka zaczniesz pochłaniać wiedzę z książek i od ludzi. Dzięki nowym umiejętnością uda Ci się zabłysnąć w miejscu pracy co może zaowocować awansem. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wprowadzeniem u siebie diety lub zapisaniu na siłownie to idealna ku temu chwila.

Wodnik (20.01-19.02)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Rozpoczyna się dla Ciebie okres w którym nareszcie pojawi się szansą by poświęcić się swoim pasjom. Przyjdzie Ci na pewno z czegoś zrezygnować, aby zyskać coś innego. Może przez to niestety ucierpieć Twoja praca – licz z degradacją lub koniecznością podjęcia nowego zajęcia. Nie rezygnuj jednak mimo wszystko z obranego celu.

ZIMA

Na początku roku Wodniki z całą pewnością nie będą narzekać na nudę. Krótki wyjazd w góry skutecznie naładuje Twoje baterie. Pozytywną energię będziesz czerpać także od ludzi. Możesz teraz liczyć na dobre pomysły, które wprowadzone w życie przyniosą pochwały w pracy. Jednocześnie Twoja wrodzona szczerość może doprowadzić do konfliktu ze współpracownikami lub bliską osobą. Pamiętaj, że czasem warto ugryźć się w język.

WIOSNA

Zwróć teraz szczególną uwagę na sferę finansów. Wpływy planet zadecydują o tym, że zaczniesz wydawać duże kwoty pieniędzy pod wpływem impulsu. Zamiast zaciągać kredyt trzymaj się lepiej za kieszeń. W kwietniu warto pomyśleć o wypadzie na kilka dni w spokojne miejsce by uporządkować myśli. W maju natomiast stanie się konieczne domykanie rozpoczętych projektów jak i załatwianie ważnych domowych spraw.

LATO

Na pierwszy plan wysunie się teraz dla Ciebie sfera uczuć. Wodniki w stałych związkach będą musiały uważać na pokusę zdrady, szczególnie, że obok pojawi się ktoś, kto rozbudzi zmysły. Zanim zrobisz coś, czego będziesz żałować przemyśl dwa razy czy warto… Samotne Wodniki mają teraz szansę poznać kogoś wyjątkowego. Zamiast grymasić daj szansę osobie, która nie zrobi na Tobie dobrego pierwszego wrażenia.

JESIEŃ

Możesz teraz odnotować trudności w porozumieniu się z partnerem. Choć Wasze życie intymne na pewno na tym nie ucierpi w sprawdza dotyczących codzienności trudno będzie Ci znaleźć porozumienie. Pamiętaj, że Wodnik ma tendencję do tego, aby być nazbyt upartym. Przyznaj czasem komuś rację i pozwól zagrać pierwsze skrzypce. W listopadzie i grudniu skup się na pracy, co w nowym roku zaowocuje możliwością awansu.

Ryby (20.02-20.03)

Twoja wskazówka na 2017 rok:

Korzystaj z tego, co przynoście Ci los. Ucz się od starszych i bardziej doświadczonych od siebie ludzi. Ich wiedza będzie Twoim kluczem do sukcesu.

Twoja życzliwość jak i ciekawość świata otworzy przed Tobą wiele furtek za którymi kryją się dla Ciebie nowe możliwości. W tym roku pojawi się przed Tobą tak wiele perspektyw, że w pewnym momencie ciężko Ci się ustalić w co aktualnie się zaangażować. Jeśli szukasz miłości nie rób tego na siłę a zobaczysz, że piękne uczucie samo Cię znajdzie.

ZIMA

Wraz z początkiem roku możesz odnotować u siebie spadek energii a co za tym idzie także i kreatywności. Nie czekaj aż taki stan rzeczy sam minie. Twoje baterie skutecznie naładuje wyjazd w ciepłe i słoneczne miejsce. Słowem – najpierw odpoczynek a dopiero później działania. Planuj i zdobywaj informacje z zakresu interesujących Cię dziedzin. Staraj się jednak teraz nie wprowadzać w życie żadnych radykalnych zmian.

WIOSNA

Pomału, ale z rozwagą możesz zacząć myśleć o realizacji zrodzonych wcześniej planów i pomysłów. To dobra chwila na wejście z kimś w spółkę jak i zaangażowanie się w nowe przedsięwzięcia. Wstrzymaj się jednak przed wydaniem dużych pieniędzy bo będą Ci później potrzebne. Nieoczekiwanie zdarzenie losowe może teraz poważnie nadszarpnąć Twój domowy budżet.

LATO

Na pierwszy plan wysunie się w Ciebie sfera uczuć. Relacja, które wcześniej Ryba nie była do końca pewna nieoczekiwanie stanie się bardzo poważna. Ryba w stałym związku zapragnie zaś deklaracji dla zachowania poczucia bezpieczeństwa. W finansach możesz liczyć na zastrzyk gotówki z dodatkowego źródła. W miejscu zatrudnienia postaraj się przekonać do pracy zespołowej. Uważaj jednak komu zdradzasz swoje pomysły.

JESIEŃ

Możesz teraz odczuć niekorzystne zmiany zdrowotne co skutkować będzie pragnieniem zmiany trybu życia. Słuchaj swojej intuicji, bo jesień to dla Ciebie doskonały moment na zmianę nawyków żywieniowych lub rozpoczęcie pracy nad swoją sylwetką. Pamiętaj o wykonaniu kompleksowych badań i odpowiedniej ilości snu. Ryba w stałym związku powinna teraz zadbać o partnera, bo możliwe będą zdrady.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)