> Zadaj nam pytanie - zupełnie za darmo!

Twoje pytanie zostanie przekazane do Centrum Porad Ezoterycznych. Wróżka (bądź jej asystent) przygotuje dla Ciebie odpowiedź i wyśle SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu.
Na powyższy numer otrzymasz SMS zawierającą odpowiedź na Twoje pytanie.
ANTY SPAM
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Doradzimy Ci w każdej sprawie

Strona www.ezosms.pl powstała z myślą o wszystkich ludziach potrzebujących duchowego przewodnictwa i wsparcia. W obecnych czasach najważniejsze są dobra materialne. W pogoni za pracą, zyskiem i zapewnieniem sobie namacalnych dóbr doczesnych zatracamy ulotne dary duchowe, z którymi przychodzimy na Świat. Ważniejsze jest profanum. Sacrum zepchnięte na margines życia nierzadko niknie a wraz z nim sens istnienia i głębsza motywacja działań. W pogoni za sukcesem niektórzy tracą umiejętność czerpania radości z drobnych codziennych zdarzeń. Przytłaczająca samotność odbiera wiarę w sens istnienia. Czasem jednak wystarczy otworzyć swój umysł i serce aby zmienić swoje życie.

  • Wierzymy, że każdy błądzący może odnaleźć swoją drogę wiodącą go ku przeznaczeniu.
  • Wierzymy, że przeznaczeniem każdego człowieka jest szczęście.
  • Wierzymy, że każdą trudność można przezwyciężyć.
  • Wierzymy, że każdy człowiek ma wolną wolę i jego decyzje wpływają na jego życie i rzeczywistość, która go otacza.

 

Dlatego, wierzymy i wiemy, że uchylając rąbka przyszłości można ją zmodyfikować. Specjaliści, z którymi współpracujemy posiadają niezwykłe dary wrodzone i rozwijane przez lata doświadczenia i studiów z dziedzin tak trudnych jak astrologia, numerologia, psychologia. Współpracują z nami znawcy tarota oraz kabały i kart anielskich, które wskazują drogi, potrafią ostrzec przed niebezpieczeństwem i przygotować na nadchodzące szczęście, bo często nie umiemy dostrzec szans, które daje nam los.

Doradcy duchowi czekają na telefon, SMS lub zapytanie na stronie gotowi służyć swoją wiedzą. Nikt nie przeżyje życia za Ciebie, ale też nie musisz być sam ze swoimi rozterkami i problemami. Czasem wystarczy tylko delikatne wskazanie drogi, aby Twoje życie odmieniło się na lepsze.

Koszt wiadomości SMS/MMS i połączeń IVR

  • SMS na numer 8091 - nie pobierana jest żadna opłata, SMS aktywacyjny jest darmowy!
  • SMS na numer 72755 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 72505 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7257 - 2zł netto (2,46zł z VAT)
  • SMS na numer 7278 - 2zł netto (2,46zł z VAT)